درباره ما

مادسا گامی به سوی پیش برد اهداف شما

"گروه صنعتی مادسا" یک شرکت مطرح در زمینه تولید پیچ و مهره¬های با استحکام بالا، TC bolt، استادبولت، انکربولت، کلمپ، انواع پیچ آلنی و مواد اولیه با گریدهای متداول و خاص بوده که از سال 1354 فعالیت خود را آغاز نموده و تاکنون در بسیاری از پروژه¬های بزرگ ملی افتخار همکاری و تأمین بخشی از مصرف داخل کشور را داشته است. مدیریت مستقل و مجرب "مادسا" با تکیه بر پرسنل کار آزموده همواره سعی در کارآفرینی، کاهش واردات محصول و روی آوری به تولید ملی و اشتغال همواره در راستای نیل به اقتصاد مقاومتی کوشا بوده است و در این زمینه¬ها از مشاوره اساتید، متخصصان و فارق¬التحصیلان برترین دانشگاه¬های کشور و تجارت صنعتگران برتر داخلی و خارجی بهرمند بوده است.

مادسا تولید محصولات با استاندارد ها و بهترین کیفیت

در حال حاضر گروه صنعتی مادسا، در مجموعه کارخانجات شماره 1 و 2 و انبارهای محصولات نهایی و دفاتر فروش و بازاریابی در دو بخش بازرگانی خارجی و فروش داخلی و به پشتوانه پروژه¬های موفقی که در طی سالیان گذشته به انجام رسانیده و رزومه کاری پرثمر در صنعت ساخت و نصب اسکلت فلزی بسوی آینده¬ای روشن گام نهاده است. در این راستا با تجهیز کارخانه و خط تولید با دو روش فورج سرد برای سایزهای کمتر از 36 میلیمتر و فورج گرم برای سایزهای بالاتر از این سایز، توانایی تولید و خدمت¬رسانی به صنایع نفت و گاز و پتروشیمی را دارد.

این مجموعه با افتخار اعلام می¬دارد که در آینده¬ای نزدیک، در کنار سایر شرکت¬های تولید کننده داخلی، صد درصد نیاز کشور را فراهم خواهد نمود و نیاز به خرید محصول نهایی از خارج کشور را مرتفع نماید که این امر نیازمند حمایت بخش¬های خصوصی و دولتی از تولیدگران این صنعت و استفاده از نیروی انسانی دلسوز و مجرب گروه صنعتی مادسا است.